Mecz pomiędzy Puszcza Niepołomice i Pogon Szczecin na obiekcie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego: 0-2

W meczu 14. kolejki Ekstraklasy drużyna Puszczy Niepołomice podejmowała na własnym boisku Pogoń Szczecin. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego, zakończyło się zwycięstwem gości wynikiem 0-2. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, w której bramek nie padło, to Pogoń Szczecin okazała się skuteczniejsza w drugiej połowie, zdobywając dwie bramki. Sędzią tego meczu był Paweł Malec z Polski.

Relacja z meczu Puszcza Niepołomice - Pogon Szczecin

W dniu 4 listopada 2023 roku na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Puszcza Niepołomice i Pogon Szczecin w ramach 14. kolejki Ekstraklasy.

Po pierwszej połowie wynik na tablicy świetlniej nie uległ zmianie. Obie drużyny stawiały mocny opór i broniły swoich bramek. Atmosfera na stadionie była niesamowita - kibice dopingowali swoje drużyny, tworząc niesamowitą wrzawę.

W 61. minucie meczu Kamil Grosicki trafił do siatki, otwierając wynik na korzyść drużyny Pogon Szczecin. Po tym trafieniu Puszcza Niepołomice zaciekle atakowała, próbując odrobić straty, jednak to Pogon Szczecin zdołał podwoić prowadzenie. W 79. minucie E. Koulouris zdobył gola, ustalając wynik meczu na 0-2. Asystę przy tym trafieniu zanotował L. Wahlqvist.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. W drużynie gospodarzy Bartłomiej Poczobut został ukarany żółtą kartką w 42. minucie. Z kolei w drużynie Pogonu Szczecin kartki żółte otrzymali Fredrik Ulvestad (16', 38') oraz João Gamboa (35').

Mecz sędziował Paweł Malec z Polski, który rzetelnie prowadził spotkanie, dbając o fair play i bezpieczeństwo zawodników.

Podsumowując, mecz pomiędzy Puszcza Niepołomice i Pogon Szczecin dostarczył wielu emocji. Pomimo zaciętej walki to drużyna gości wyszła zwycięsko, zdobywając komplet punktów. Niewątpliwie było to widowisko warte obejrzenia dla wszystkich miłośników piłki nożnej.